Трускавець, Борислав, Східниця – мережа “Зелена аптека Карпат”, тел. 096-127-91-65

Зелена
аптека Карпат

Дієтичні добавки (ВМК):   Евро-плюс:   «Органік I «Келп» («Kelp»)
Дієтичні добавки (ВМК):   Евро-плюс:
«Органік I «Келп» («Kelp»)
30 шт
75 грн.
Купити

«Органік I «Келп» («Kelp») належить до бурих водоростей, які зростають в холодних водах північної частини Тихого океану. Східна медицина століттями призначає «Келп» при лікуванні захворювань сечостатевих органів, включаючи простату і матку. Китайська медицина застосовує його при лікуванні кіст і пухлин. У народній медицині його використовують для лікування закрепів, бронхітів, емфіземи, астми, виразок, колітів, проблем репродуктивної системи чоловіків і жінок. Ці водорості широко використовуються японцями протягом століть. Давно відомо, що японські жінки, раціон харчування яких багатий на ламінарію, мають низькі показники захворюваності деякими видами пухлин, у порівнянні з мешканцями інших країн, де ламінарію практично не вживають в їжу. Полінезійці також широко застосовують водорості у своєму щоденному харчуванні.
    «Органік I «Келп» («Kelp») є натуральним джерелом багатьох необхідних організму вітамінів, мінералів, натуральних елементів, і особливо натурального органічного йоду рослинного походження (з морських водоростей), а також є необхідною харчовою добавкою, особливо в регіонах з низьким вмістом йоду у воді і в районах з підвищеним радіоактивним фоном (як через те що органічний йод блокує накопичення радіоактивного йоду в щитоподібній залозі і сприяє його виведенню з організму). 
    Йод – незамінний мікроелемент для людини, необхідний для нормального функціонування щитоподібної залози, бере участь у синтезі гормонів: трийодтироніну і тироксину. При надходженні в організм у необхідній кількості йод запобігає розвитку ендемічного зобу. Також покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза. Під впливом йоду зменшується в'язкість крові, знижується артеріальний тиск. При його нестачі спостерігаються млявість, сонливість, апатія, погіршення пам'яті. 
    Бура водорість сприяє виведенню з кишечнику токсинів, радіонуклідів та солей важких металів, допомагає при нервових розладах, нормалізує роботу серця, покращує загальний стан організму, разом з цим, уповільнює розвиток атеросклерозу і знижує вміст холестерину в крові, а також має сильну протизапальну та імуномоделюючу дію. 
     «Органік I «Келп» («Kelp») – джерело 12 натуральних вітамінів (А, групи В, С, D, Е, пантотенової і фолієвої кислоти тощо), амінокислот, макро- і мікроелементів. Серед яких – натрій, калій, кальцій, магній, фосфор, залізо, мідь, хром, нікель, ванадій, цинк.

 
«Органік I «Келп» («Kelp») має такі властивості:

- забезпечує нормальне функціонування щитоподібної залози;
- стимулює імунну систему;
- підвищує загальний тонус;
- покращує функцію печінки; 
- підвищує стійкість до простудних захворювань;
- допомагає регулювати вагу; 
- покращує обмін речовин; 
- активізує перистальтику кишечнику;
- покращує стан волосся, зубів і нігтів; 
- зменшує утворення тромбів; 
- перешкоджає розвитку остеопорозу;

- сприяє реабілітації після променевої та хіміотерапії.
 
Склад однієї капсули: водорість бура – 525 мг. 
 
Рекомендації щодо споживання: добавка дієтична «Органік I «Келп» («Kelp») може вживатися за рекомендацією лікаря як додаткове джерело йоду для покращення функції щитоподібної залози та обміну речовин. Рекомендовано вживати особам, що знаходяться в умовах, які потребують оптимізації вмісту йоду в раціоні харчування.
 

Рекомендації щодо застосування: вживати дорослим по 2 капсулі 2 рази на день під час їжі впродовж 1 місяця. Дотримуватися питного режиму – вживати воду не менше 1,5 л на день. Термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
Застереження щодо споживання певними категоріями населення: діти, вагітні та жінки в період лактації, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. 

Не є лікарським засобом
  

Термін зберігання: 24 місяці. Умови зберігання: в сухому місці при температурі від 0°С до + 25°С.

 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоровь`я


ТУ У 15.8-30192477-003-2003

Близький за ціною до 75  грн.
«Лямблічатка»30 шт
Дієтична добавка «Лямблічатка» рекомендується при глистних інвазіях, особливо лямбліозі та аскаридозі.
Вартість:78 грн.
«Паразитон» 30 шт
Дієтична добавка «Паразитон» може вживатися як джерело біологічно активних речовин при глистних глистних інвазіях.
Вартість:108 грн.
Детальніше Купити
«МSМ» 30 шт
Дієтична добавка «MSM» (метилсульфонілметан) – це органічна сірка в біодоступній формі.
Вартість:96 грн.
Детальніше Купити
«Тройвір» 30 шт
Завдяки своїм складовим «Тройвір» має протизапальну, антипаразитарну, противірусну, антимікробну та імуномоделюючу дію
Вартість:96 грн.
Детальніше Купити
«Лямблічатка» 30 шт
Дієтична добавка «Лямблічатка» рекомендується при глистних інвазіях, особливо лямбліозі та аскаридозі.
Вартість:78 грн.
Детальніше Купити
«Стопгельмінт» 30 шт
Формула «Стопгельмінту» унікальна, до неї входять компоненти, які сприяють м'якому виведенню гельмінтів, очищенню організму.
Вартість:75 грн.
Детальніше Купити
1234
Корзина
Кількість 0
Сума 0
Ваше замовлення
Надіслати
НовинкиДіетична добавка «Енергетин»


Екстракт «Рути запашної»


Топ-модели

Новинка
Ціна:   грн.Новинка
Ціна:   грн.