Крем-гель «Ревматікум»


Препарати 55 мл
Під замовлення 45 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Крем-гель«Ревматікум»

Крем-гель «Ревматікум» - має протизапальні та протинабрякові властивості, сприяють покращенню умов функціонуваня сполучної тканини, зменшенню запалення та набряку суглобів, запобігають порушенню функцій суглобів та виникненню деформації. Даний засіб здатний покращити мікроциркуляцію та обмін речовин у суглобах, має протимікробні, протизапальні, знеболюючі та протинабрякові властивості.

Крем-гель «Ревматікум» рекомендується використовувати:

 • особам, схильним до запальних та дистрофічних захворювань сполучної тканини (артрити, артрози, ревматичні захворювання), запальних захворювань периферичної нервової системи (радикуліти, невралгії, плексити, ішіас);
 • при травмах сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів з метою зменшення болю та запалення;
 • спортсменам та особам, що займаються фізичною культурою та спортивними іграми для покращення функціональних можливостей опорно-рухового апарату (суглобів, м’язів, сухожиль);
 • після надмірних фізичних навантажень та переохолодження з метою запобігання виникнення запалень суглобів та м’язів.
 1. Жовч медична - має місцеву знеболювальну та протизапальну дію, сприяє розсмоктуванню сольових відкладень у суглобах та хребті. Застосовують при гострих і хронічних артрозах та артритах, спондилоартрозах та спондилоартритах, радикулітах, п’яткових «шпорах»; при забитті, розтягненні зв’язок, м’язів.
 2. Бішофіт - це природний мінерал, який включає в себе хлоридно-магнієво-натрієвий комплекс, йод, бром, залізо, кремній, молібден та інші елементи (близько 70). Має протизапальну, болетамуючу та регенеруючу дію. Бішофіт використовують при захворюваннях опорно-рухового апарату: деформуючих артрозах, ревматоїдному артриті, ревматизмі, радикуліті.
 3. Масло ши (каріте) - виявляє пом’якшувальні та регенеруючі властивості, впливає на синтез колагену, використовують при розтягненнях та болях в суглобах (протинабрякова і протизапальна дія).
 4. Олія сезамова - використовується при ревматичних болях, порушенні кровообігу.
 5. Олія евкаліпту -маєантисептичну, протизапальну,болезаспокійливу дію. Застосовується при артритах, міозитах, невралгіях, ревматизмі та радикулітах.
 6. Олія базиліка - виявляє антиоксидантну, протимікробну, протизапальну, спазмолітичну дію. Використовують як протизапальний і знеболювальний засіб при артритах.
 7. Екстракти арніки гірської, алтеї лікарської, аїру тростинного, багна, брусниці, вересу, гіркокаштану, звіробою, імбиру, лавру благородного, лопуха, м’яти перцевої проявляють антисептичну, протизапальну та знеболюючу дії.
Придбати та замовити крем-гель «Ревматікум» в Східниці та Трускавці можна в мережі "Зелена аптека Карпат"