Арнізин крем-бальзам для вен


Препарати 70 гр
Вартість 77 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Легкість Ваших ніг!

Надійний помічник при варикозі На підставі проведених клінічних випробувань на базі Інституту урології та нефрології Академії медичних наук України крем-бальзам для вен «Арнізин» рекомендується до використання як лікувально-профілактичний засіб, який попереджає виникнення набряків і сприяє нормалізації роботи вен, регулює в'язкість крові і підсилює кровообіг.

АКТИВНІ РЕЧОВИНИ: Рослинні олії насіння чорної смородини, волоського(грецького) та кедрового горіха; Екстракти арніки, кінського каштана, буркуну, робіну, спіруліни; Надкритичні СО2 екстракти звіробою, кропиви, фіалки; Ефірне масло кипарису. Крем-бальзам для вен «Арнізин» забезпечує: Нормалізація роботи вен, судинозвужувальний ефект. Потужна терапевтична дія екстракту кінського каштана обумовлена наявністю комплексу глікозидів. Зменшуючи запалення і пошкодження венозної стінки, вони гальмують розвиток варикозу, зменшують кількість пор в стінках капілярів і їх діаметр, стабілізують капіляри. Завдяки унікальній технології отримання (надкритичної екстракції) дія глікозидів посилюється в 5 разів. Флавоноїди екстракту Фіалки і Спіруліна - зміцнюють стінки вен, поліпшують їх еластичність, усувають «судинний» малюнок на шкірі. Ефірне масло Кипарису має венотонізуючу дію, зміцнює стінки судин, перешкоджає розвитку атеросклерозу. Регулювання в'язкості крові, посилення кровообігу, зняття набряклості. Глікозид кінського каштана і лютеолін (пігмент) Арніки стимулюють антитромботичну активність сироватки крові, сприяють виробленню білка - антитромбіну, підвищують змочуваність капілярів. Кропива і Гіркокаштан покращують плинність крові. Завдяки цьому відбувається профілактика тромбоутворення. Екстракти буркуну і Звіробоя підсилюють мікроциркуляцію і кровообіг, сприяють зняттю набряклості. Спіруліна сприяє насиченню тканин киснем і посиленню кровообігу. Протизапальний і знеболюючий ефект. Екстракти Звіробію і буркуну знімають спазми судин, володіють Місцевим знеболюючу дію. Лютеолін Арніки збільшує синтез простагландинів, що регулюють запальні процеси. Екстракт Робіну містить неспецифічні протизапальні речовини (акацетин, фізетін, ефірні олії) і спазмолітик (бензілальдегід).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: наносити 1-2 рази на день невелику кількість крему на шкіру легкими м'якими рухами по напрямку від стопи вгору. Для досягнення стійких результатів рекомендується щоденне застосування. Можливе комплексне застосування з препаратами для внутрішнього застосування. Для досягнення більш стійкого ефекту при застосуванні крем-бальзаму для вен «Арнизин» рекомендується застосовувати у комплексі з «Янтрою Небесною». Тривалість застосування - від 1 місяця, при сильних ураженнях - 3 місяці. Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Склад: екстракт арніки, екстракт кінського каштана, олії насіння чорної смородини, ядер волоського і кедрового горіха, екстракт спіруліни, екстракт робинии, надкритичні СО2 екстракти: календули, звіробою, буркуну, кропиви, фіалки, ефірна олія кипариса.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ