Мастофорт


Препарати 60 шт.
Вартість 250 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Мастопатія не для Вас! Нормалізує роботу жіночої статевої сфери і сприяє профілактиці новоутворень

Брокколі і білокачанна капуста вважаються справжніми «жіночими продуктами». Основною діючою речовиною сімейства хрестоцвітних є індол-3-карбінол (І-3-К), а для профілактики виникнення новоутворень у молочних залозах і матці цій речовині немає рівних. І-3-К запобігає патологічне перетворення жіночого статевого гормону - естрогену. Він блокує утворення «поганого естрогену». Цей «поганий естроген» є канцерогеном по відношенню до різних органів (ШКТ, легені, підшлункова і щитовидна залози, репродуктивні органи як жінок, так і чоловіків). І-3-К сприяє детоксикації організму шляхом активації ферментів печінки.

У ламінарії міститься висока кількість йоду і полісахаридів, які сприяють нормалізації синтезу статевих гормонів, завдяки цьому знижується ризик гормонозалежних пухлин молочної залози та статевих органів. Весь комплекс в спільній дії складових покращує функції ШКТ, печінки і жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, нирок та ін. Комплекс сприяє гарному травленню, засвоєнню цілющих речовин, позбавленню від токсинів. Зміцнює нервову, серцево-судинну системи, покращує кровообіг, підтримує роботу ендокринної системи, органів зору, сприяє зміцненню кісток, м'язової та сполучної тканини, поліпшенню складу крові. Продукт є найбагатшим джерелом вітамінів, амінокислот, мікро-і макроелементів, харчових волокон. Продукт володіє антивірусними, антибактеріальними, протипаразитарними властивостями, антиоксидант, онкопротектор, нормалізує всі види обміну речовин, зміцнює захисні сили організму в цілому, сприяє омолодженню.

Завдяки можливості ефективного комплексного оздоровлення організму продукт: пом'якшує симптоми ПМС, патологічного клімаксу періоду менопаузи і інших порушень статевої сфери жінок будь-якого віку, включаючи дівчаток-підлітків; ефективний для профілактики та комплексного лікування мастопатії, фіброміоми; профілактика простатиту і аденоми простати; зміцнює здоров'я дітей і підлітків.

Що ми знаємо про захворювання молочної залози? Є загальновизнаним фактом, що для збереження здоров'я жіночих грудей основні зусилля необхідно направити на профілактику, самообстеження і своєчасне лікування.

У 90% жінок вирішальну роль у виникненні захворювання відіграють фактори ризику: - Стан здоров'я: Дисбаланс вироблення гомоном яєчників, наднирників, гіпофіза, щитовидної залози, а під час вагітності та гормонів плаценти; Інфекційні та неінфекційні гінекологічні захворювання, доброякісні пухлини матки і яєчників, кісти, порушення менструального циклу; Початок менструацій в ранньому віці (до 12 років) і пізніше їх закінчення (після 55); Відсутність вагітності та пологів, пізні або єдині пологи; Захворювання печінки: гепатит, холангіт, гепатохолецистит; Широке і безконтрольне використання гормональних контрацептивів; Переривання вагітності (зворотний розвиток грудей після аборту може досягати 5 років); Раннє (менше 1,5 міс) і пізніше (більше року) відібрання дитини від грудей; Спадкова схильність; Цукровий діабет, ожиріння та гіпертонія, хронічні закрепи, дисбактеріоз кишечника; Вік жінки 25-55 років; Призначення замісної гормональної терапії (синтетичні гомони) при ряді інших захворювань. - Харчування: Харчування багате жирами і низьке вживання їжі, багатої на клітковину; Порушення мікроелементного складу води; Зловживання деякими продуктами (чай, кава, какао, кола, шоколад), які викликають набухання молочних залоз; Затяжні дієти і переїдання, прийом алкоголю. - Психологічний фон: Сексуальна незадоволеність, викли-кають застійні явища; Емоційні перевантаження і стрес, підвищує частоту виникнення мастопатії в 3-5 разів. - Спосіб життя: Діловий активний ритм життя, підвищена відповідальність, проживання у містах; Ультрафіолетове і кисневе голодування; Переохолодження, особливо неношені в молодості теплої білизни; Паління (збільшує ризик раку молочної залози на 30%); Відвідування сауни, пляжів і курортів з фізіопроцедурами (озокерит, лікувальні грязі, нагріті камені, масажі...), так як це не тільки покращує обмінні процеси здорових тканинах, але і може посилити ріст пухлин; Травми молочної залози. Навіть легка з них може стати фактором, що привертає для розвитку пухлинного процесу. А травми підстерігають активну жінку всюди - це і заняття спортом, і водіння автомобіля, навіть аеробіка і бальні танці. Травмою може вважатися і пластична операція, проведена на молочній залозі; Надмірні фізичні навантаження. Всі ці фактори, накопичуючись з року в рік, можуть викликати мастопатію. Якщо Ви вважаєте, що три будь фактора ризику мають до Вас відношення, Вам потрібен профілактичний курс МАСТОФОРТА! Якщо Ви вже спостерігаєте у себе ознаки розвилася мастопатії, пройдіть курс комплексного оздоровлення з обов'язковим використанням МАСТОФОРТА. Ознаками служать: біль у молочних залозах, ущільнення і набряки, виділення із сосків. Склад: екстракти гарбуза, буряка, брокколі, капусти білокачанної, ламінарії, горіха чорного; плоди шипшини, коріння кульбаби лікарської, будяків; листя персика, насіння льону, кальцію глюконат, вітаміни В4, С; оксид цинку, вітаміни Е, В2, В6, РР, А; нітрат селену, вітамін В8.

ХАРАКТЕРИСТИКА: Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування, для профілактики та комплексного лікування мастопатії. Продукт має широкий спектр дії і поєднаним ефектом завдяки унікальній комбінації рослинних компонентів з потужною цілющою силою. Натуральний склад мастофорта забезпечує поступове вивільнення діючих речовин, що гарантує м'який і тривалий ефект без побічної дії. ДІЯ: Екстракт капусти білокачанної нормалізує рівень жіночих статевих гормонів, впливаючи на першопричину мастопатії, блокує реакцію на канцерогени, що викликають рак грудей; Екстракт кульбаби охороняє організм від небезпечного впливу вірусів, токсинів та інших шкідливих речовин, здатних дати поштовх хвороби, покращує стан шкіри; Екстракт броколі виводить з організму канцерогени і захищає від небезпек ультрафіолету; Лист персика сприяє зменшенню, а потім зникнення ознак мастопатії, супутніх пухлин матки, зменшує больовий синдром, нормалізує менструальний цикл, активує внутрішні антиоксидантні системи організму; Насіння льону має яскраво виражену протизапальну дію, що поєднується з онкопротекторні; Чорний горіх сприяє зменшенню і навіть зникнення вже існуючих опухолей; Екстракт гарбуза має іммуномодулі-ючих і протипухлинною дією; Червоний буряк нормалізує роботу систем організму, засвоєння їжі, збільшуючи захисні сили; Реп'яхи підсилює дію всіх компонентів препарату і є одним з кращих кровоочисний засіб, сприяє зменшенню пухлин; Екстракт ламінарії (бурі водорості) видаляє надлишки рідини з організму і призводить макро-і мікроелементний склад тканин до нормального, задуманому природою, таким чином, створюючи платформу для здорового довголіття; Шипшина й вітаміни В4, С, Е, В2, В6, РР, А, В8 - це комплекс, що має вирішальне значення для жіночого організму будь-якого віку; Селену нітрат - це надійний захисник від онкозахворювань, який буде на "сторожі вашого здоров'я довгі роки; Кальцію глюкорат додатково знижує ймовірність захворіти на рак на 60%. Таким чином, мастофорт впливає на всі ланки захворювання, не залишаючи мастопатії ні єдиного шансу, оздоровлює організм жінки і забезпечує життєвими силами. Загальна схема прийому: 1-2 табл. 2-3 рази на день під час їжі протягом 1 місяця. При необхідності курс повторити двічі-тричі на рік. Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: При температурі від мінус 5 градусів за Цельсієм до плюс 20, відносної вологості повітря не вище 75%.

ВЗАЄМОДІЇ: Мастофорт є дієтичної добавкою і може застосовуватися на тлі прийому лікарських препаратів та інших дієтичних добавок.

Термін придатності: 24 місяц

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ