«Хлорелла» («Chlorella»)


Препарати 30 шт
Вартість 75 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Дієтична добавка «Хлорелла» («Chlorella»)  – це простий, але надійний спосіб зберегти здоров'я і молодість свого організму.
Хлорелла є одним з видів зелених мікроводоростей. Користь хлорели пояснюється високим вмістом у ній хлорофілу і значної кількості інших поживних речовин. Амінокислоти і білки, які є будівельним матеріалом для клітини, присутні в ній у величезній кількості. Крім хлорофілу, білка і амінокислот, вона також містить безліч необхідних для людини вітамінів і мінералів. 
   Водорість хлорелла містить: хлорофіл А, хлорофіл В, бета-каротин (провітамін А), вітамін С, тіамін (вітамін В1), рибофлавін (вітамін В2), піридоксин (вітамін В6), ніацин (вітамін В3, або РР, або нікотинова кислота), пантотенову кислоту (вітамін В5), фолієву кислоту (вітамін В9), вітамін В12, біотин (вітамін В7 або вітамін Н), вітамін К, пара-амінобензойну кислоту, фосфор, магній, залізо, кальцій, мідь, цинк, клітковину, омега-3 жирні кислоти, мукополісахариди, нуклеїнові кислоти (ДНК і РНК), хлорофіл, ензими (рослинні ферменти), фактор росту, противірусні чинники. 
   Таке поєднання необхідних для людини поживних речовин і дозволяє хлореллі діяти не тільки профілактично, але навіть зупиняти розвиток багатьох захворювань! 
   Хлорелла є антиоксидантом, тому вона захищає організм від шкідливої дії вільних радикалів і запобігає пошкодженню клітин. Також хлорелла стимулює активність імунних клітин Т і мікрофагів, підвищує стійкість організму до бактерій, вірусних інфекцій. Хлорофіл, що міститься в зелених водоростях, стимулює вироблення еритроцитів і гемоглобіну. Крім цього, хлорелла сприяє поліпшенню метаболізму, зміцненню імунної системи, сприятливо впливає на травну систему, усуває запальні процеси, активізує перистальтику, регулює утворення травних соків. Волокнисті речовини, що містяться в зелених водоростях, покращують травлення і засвоєння поживних речовин, стимулюють перистальтику кишечника. Більше того, хлорелла позитивно впливає на якість сну, допомагаючи при цьому зберегти здоров'я серцево-судинної системи і очистити організм від токсичних продуктів природним шляхом. 

 
 Хлорелла має такі властивості:

- омолоджує організм;
- чистить організм (виводить шлаки, токсини і важкі метали) і постачає його необхідними речовинами; 
- підвищує імунітет;
- є сильним антиоксидантом;
- сприяє правильному травленню; 
- сприяє росту тканин, загоєнню ран; 
- допомагає при діабеті; 
- зменшує запалення, виразки та алергію; 
- має антистресовий ефект;
- зміцнює серце і судини, знижує рівень холестерину; 
- знижує астматичні спазми (містить магній); 
- допомагає при анемії; 
- зберігає молодість клітин – містить унікальний фактор росту CGF; 

- знімає втому.
 

 Хлорелла рекомендована до застосування у таких випадках:
- збої імунної системи; 
- гіпертонія, серцево-судинні захворювання; 
- захворювання шлунково-кишкового тракту; 
- атеросклероз, підвищений рівень холестерину; 
- проблеми зі шкірою; 
- інфекція ясен, стоматит, пародонтоз; 

- при нестачі вітамінів, мікроелементів та інших корисних речовин.
 
Склад однієї капсули: зелена водорість хлорелла – 400 мг, вітамін А – 0,5 мг, вітамін В12 – 3 мкг, залізо – 4 мг, цинк – 5,5 мг, допоміжні речовини: (мальтодекстрин, кальцію стеарат). 
 
Рекомендації щодо споживання: добавка дієтична «Хлорелла» («Chlorella») може вживатися за рекомендацією лікаря як джерело біологічно активних та мінеральних речовин, вітамінів для загального зміцнення організму та покращення імунітету. Рекомендовано вживати у дієтах для осіб, що відчувають (мають) проблеми з функціонуванням шлунково-кишкового тракту, при дисбалансі мікроелементів.
 

Рекомендації щодо застосування: вживати дорослим по 1 капсулі 1-4 рази на день. Термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
Застереження щодо споживання певними категоріями населення: діти, вагітні та жінки в період лактації, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. 

Не є лікарським засобом
Термін зберігання: 24 місяці. Умови зберігання: в сухому місці при температурі від 0°С до + 25°С.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров`я 
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003