Релакс-комплекс Екосвіт Ойл


Препарати 60 капс
Вартість 120 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Релакс-комплекс Екосвіт Ойл

Релакс-комплекс Екосвіт Ойл - Рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб. Надає заспокійливі дію на центральну нервову систему, сприяє зменшенню симптоматичних головних болів, підвищує імунітет і судинний тонус, нормалізує обмінні процеси, а також відновлює життєвий тонус. Знімає нервову напругу і дратівливість, нормалізує сон, запобігає почуття страху і туги.

Склад: кедрове масло, масло ромашкове, масляний екстракт звіробою, масляний екстракт глоду.

Придбати та замовити Релакс-комплекс Екосвіт Ойл в Східниці та Трускавці можна в мережі "Зелена аптека Карпат"

Релакс - комплекс заспокійливий » - натуральний комплекс, що містить макро - і мікро - елементи необхідні для підтримки нервової системи:

 1. Кедрова олія - унікальний природний продукт, аналогів якому в природі не існує. Кедрова олія має велику біологічною цінністю за рахунок вмісту в ньому вітамінів A, B, D, E, амінокислот, мікро-і макроелементів, рідких і твердих жирних кислот, Ліцинієм, фітостерини.
 2. Масляний екстракт звіробою дуже корисно для лікування різних захворювань. Воно допомагає поліпшити сон, нормалізувати настрій і навіть благотворно вплинути на кровообіг.
 3. Масляний екстракт глоду діє заспокійливо на збуджену нервову систему і має протисудомну і противоспазматическим (спазмолітичну) дією.
 4. У ромашковому олії містяться вітамін С, каротин, мінеральні речовини, гіркоти, глюкоза, олеїнова, лінолева, пальмітинова, саліцилова, стеаринова кислоти.
 5. Масло ромашки застосовують як засіб лікування нервової системи: воно добре знімає підвищену больову чутливість. Тому його дають при невралгіях голови і обличчя, колючих головних болях, запаленні очей і вух з колючими болями, зубного болю, а також спастичних болях в животі.

Даний комплекс рекомендований особам з підвищеною збудливістю нервової системи, схильним до стресових станів, погано засинає, як засіб, що заспокоює нервову систему. властивості:

 • Нормалізує внутрішньочерепний тиск;
 • Зменшувати психоемоційне напруження, агресивність, конфліктність, підвищувати соціальну адаптацію;
 • Покращувати настрій;
 • Полегшувати засинання і нормалізувати сон;
 • Підвищувати розумову працездатність;
 • Зменшувати вегето-судинні розлади.

Показання до застосування: «Релакс - комплекс заспокійливий » є унікальною харчової дієтичною добавкою, яка рекомендована як допоміжний засіб при комплексному лікуванні при різних функціональних та органічних захворювань нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності і порушенням сну: неврози, неврозоподібні стани і вегето-судинна дистонія.

Спосіб застосування: дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.

Придбати та замовити Релакс-комплекс Екосвіт Ойл в Східниці та Трускавці можна в мережі "Зелена аптека Карпат"